Thyen rregullin/ ‘Big Brother’ mer vendimin ‘ekstrem’. Fut në ‘burg’ 4 banorë

Big Brother bëhet interesant me vendimet e Vëllait të Madh.

 

Ditën e djeshme, ‘Vëllai’ futi një zarf të zi në shtëpi, ku në të thuhej se Luizi, Olta, Armaldo dhe Kristi vazhdojnë të injorojnë rregullat e kësaj loje, njëra prej të cilave është edhe diskutimi për nominimet.

 

Për këtë arsye Vëllai i Madh i penalizoi banorët duke i “burgosur”.

 

Dënimi fillon që nga mbrëmja e djeshme deri në prime-n e ardhshëm.

 

Ata do jenë të izoluar nga banorët e tjerë.

“Ka menduar ndarjen”, Arjan Konomi: Pse Luizi nuk ka përmendur në këngë emrin e …?

Opinionisti Arjan Konomi, e sheh me dyshim këngën “Me ty” të Luiz Ejllit dedikuar Kiarës, pasi në tekst nuk është përmendur emri i moderatores.   Teksa...

Biznesmeni Gjergj Luca zotohet për dasmë madhështore të Luizit me Kiarën në 7 maj: Surprizë për nipin tim kur të dalë nga BBV

Mospërfshirja e personazheve të njohur, në historitë e krijuara brenda “Big Brother VIP”, ka qenë thuajse e pamundur, politikanë, gazetarë, biznesmenë dhe analistë, nuk...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME