Kishte vetëm dhimbje stomaku, VDES tragjikisht 19-vjeçarja! Mjekët mësuan se vuante nga…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Volos të Greqisë, ku një vajzë 19-vjeçare ka humbur jetën disa ditë pasi ankohej për dhimbje stomaku.

 

Sipas mediave greke raportohet se 45 ditë më parë prindërit e kishin dërguar në urgjencë për dhimbje stomaku, por mjekët kishte pohuar se nuk ishte asgjë shqetësuese.

 

Por, për disa ditë me radhë dhimbja vazhdoi dhe e reja u transferua në spitalin e Athinës, ku diagnostikua me kancer.

 

Në rishikimin që ajo bëri disa ditë më vonë, pamja e saj klinike ishte më e rëndë, pasi kanceri kishte avancuar dhe trajtimi nuk jepte shumë shpresë.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Mund të lindë sërish diçka? Keisi nuk i “mbyll” derën Lorencit: Jemi shumë …

Hyrja e Lorencit në shtëpi, ka trazuar ujërat prej ditësh, e sidomos që nga e shtuna e deri më sot. Ai deklaroi në “Prime”...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME