Diola jep performancë shpërthyese në Big Brother, i lë banorët gojë hapur

Mbrëmjen e kaluar banorët kanë dhuruar shfaqje kabare. Diola kishte zgjedhur të kërcente dhe i la të gjithë pa fjalë.

 

Nutricionistja u shfaq e veshur me një body të zi dhe bëri një performancë shpërthyese nën ritmet e këngës së Rihannës.

 

Diola me lëvizjet e saj në kërcim i la banorët gojëhapur e kjo shihej nga shprehjet e tyre të fytyrës, teksa në fund e duartrokitën dhe brohoritën për performancën e saj.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME