Dhurata që Luizi planifikon për Shën Valentin me Kiarën do mahnisë të gjithë (Video)

Teksa po afron festa e të dashuruarve “Shën Valentini”, Luizi ka menduar edhe surprizën që do i bëjë Kiarës.

 

Ai tha se ka menduar diçka shumë të bukur, që nuk ja merr mendja askujt. Tea i tha atij, se e vetmja përgatitje që do të bëjë është mëngjesi që t’ja dërgojë te krevati dhe një tufë me lule.

 

Luizi tha se ai ka 48 ditë që e bën një gjë të tillë dhe se ka menduar diçka tjetër, por nuk ja tha askujt.

 

Tea u shpreh se produksioni mund të përgatisë diçka, por ai nuk ka se çfarë bën aty brenda përveç mëngjesit dhe luleve.

 

Luizi u shpreh se produksioni, vetëm do filmojë më datë 14 shkurt dhe se gjërat e tjera do i përgatisë vetë.

 

 

Horoskopi 22 Mars 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Shëndeti do jetë i mirë pavarësisht orarit të ngarkuar. Financiarisht do mbeteni te forte. Do të hasni shumë mundësi për të fituar para. Sot...

Mamaja e Luizit tregon nëse është pro apo kundër llogarisë së hapur për të birin

Për Luizin u hap edhe një llogari “GoFundMe”, për mbledhje fondesh të dhuruara nga fansat e tij. Mes gjithë rrëmujës që u krijua, njerëzit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME