BORA DHE DONALDI PRINDER PËR HERË TË PARË?, KJO FOTO I THOT TË GJITHA

Bora Zemani është një nga personazhet më të dashur për publikun. Moderatorja ka qenë kryefjala e mediave për një kohë të gjatë pas ndarjes dhe ribashkimit me Donald Veshajn.

 

Prezantuesja e cila është goxha aktive në rrjetet sociale ka publikuar së fundmi një foto e cila i ka bërë ndjekësit të dyshojnë se ajo mund të jetë në një pritje të ëmbël.

 

Në foton e publikuar në ‘Instagram’ Bora shihet teksa vendos dorën në formë zemre tek barku ku shkruan:

 

“Na kapi nostalgjia sot… dhe kemi shumë foto të papostuar”-shkroi ajo. Mos ndoshta me kete foto konfirmoi se po behet nene per here te dyte, pasi Bora ka nje djale 7 vjecar me Dj Vin Veli.

 

Shiko foton:

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...