Nuk përmbahet Bled Mane: Dua të puth Oltën! Nuk kam frikë nga burri i saj, por ka ca…

Gazetari Bledi Mane u fut mbrëmjen e djeshme në prime-in e Big Brother brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Që në nisje nuk kishin si të mungonin batutat dhe deklaratat e tij, herë herë të bujshme.

 

Kur u pyet nga banorët se kush nga vajzat i pëlqente që do dëshironte ta puthte meqë shumë prej tyre janë single, Bledi tha se nuk e kishte problem edhe të puthte gra të martuara.

 

Sot në mëngjes në një bisedë me Kristin dhe Oltën, Bledi i rrëfeu që kishte puthur dietologen. “Unë as 24 orë nuk kam dhe ngela duke bërë biseda e debate, unë shkova putha atë dietologen. Mu duk se e pëlqeu.

 

Unë për atë punë dua të puth dhe Oltën po ka ca barriera, jo nga frika e partnerit, por duke menduar që është staturë tjetër,” tha Bledi Mane.

 

Hyrja e gazetarit Bledi Mane në “Big Brother Vip” mbrëmjen e djeshme ka shtuar dinamikën e lojës me komentet e këtij të fundit.

 

Mane bëri fajtore Oltën për daljen e Amosit nga shtëpia pasi sipas tij ishte ajo që e nxori në frontin e parë kundër armikut.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...