Mes “Për’Puthen” dhe “BBV”, Efi Dhedhes rrëfehet si asnjëherë më parë, zbulon “sekretet” e emisioneve

Sot e ftuar në emisionin “Pardon My French” ka qenë një nga nga ish-banoret e shtëpisë së “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes. Në fillim ajo hyri si një konkurrente e vetme së bashku me Mikelën, por më pas rrjedha e ngjarjeve ndryshoi krejtësisht dhe ajo u kthye në një prej konkurrenteve më të dashura nga i gjithë publiku. Si ishte për Efin kjo eksperiencë?

 

Ishte një gjë shumë e bukur, shumë e vështirë, shumë stres, çdo emocion ishte aty brenda.

 

 

Aty ti je 24 orë dhe normal nuk mundesh që të dish komentet e publikut, siç ndodhte në “Për’Puthen” ku ti mund të dilje të shikoje ku qëndron problemi, ta rregulloje ose edhe mos ta rregulloje në rastin tim. Në “Big Brother” çdo gjë është e dukshme, çdo fjalë që ne themi kurse në “Për’Puthen” ekzistonin disa raste të cilat gjëra të tjera thuheshin në prapaskenë dhe të tjera gjëra thuheshin aty dhe prandaj reagimin tim po ta vini në peshore me atë të ‘Big’-ut është po i njëjti.

 

Njerëzit nuk e dinin se çfarë më ndodhte mua në prapaskenë kurse tani tek “BBV” e dinin se çfarë ndodhte dhe e kuptojnë reagimin tim se pse unë jam kështu siç jam.

 

 

Normal që bëra shumë mirë, jam shumë e lumtur që arritën njerëzit të më kuptonin se si unë jam, në të mirat dhe të këqijat e mija sepse normal që unë nuk prisja që të futesha dhe të tregoja perfeksionin tim sepse e kam thënë që nuk është askush perfekt. Doja të shikonin të gjithë dhe ato që unë nuk i kam të bukura siç mund të jetë pak toni im i lartë i zërit por në fund duhet të themi se jemi ballkanas. Po të bërtiste një tip si Dea, ideja është që nuk ia vë re njeri sepse është si natyrë më e qetë kur e sheh kurse unë dalloj direkt.

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...