Luizi provokon produksionin, kërkon një eliminim kokë më kokë me Oltën

Në një bisedë me banorët, Luizi shpreh dëshirën për të qënë në një televotim me Oltën.Ai shprehet se nëse do ti jepej mundësia të hapte “Kutinë e Pandorës” kjo do të ishte zgjedhja e tij.

 

Dea i tha se dhe ajo tani mendon po njësoj si Luizi. Ajo pohoi se ndan të njëjtin mendim me të sepse kjo do ishte vërtet loja e duhur.Sipas Luizit mes dy banorëve të fortë, është gjithmonë i treti që eliminohet nga gara.

 

Sot, dita nisi me debat për Kiarën dhe Luizin, kjo pasi Luizi nuk i tha “Mirëmëngjes”.Ajo i shpjegoi situatën Armaldos, duke i thënë se të gjithë banorët mund të kenë momentet e tyre të vështira brenda shtëpisë, por midis tyre nuk duhet të mungojë komunikimi asnjëherë.

 

Por kjo situatë mes tyre nuk zgjati për shumë gjatë. Luizi i tha Kiarës që ishte thjeshtë një moment që ai lëshoi veten, asgjë më shumë. Kiara u shpreh se komunikimi është shumë i rëndësishëm për të dhe se ai duhet t’ia thojë kur është i mërzitur.Pas sqarimit, mes njëri tjetrit vijuan puthje dhe përqafime.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...