Luizi i jep porosi Tanit: Bjerĩ Bledit, patrioti i kthen përgjigjen që nuk e priste

Luizi e shpalli “armik” Bledin. Sipas tij, ai ka hyrë me strategji të qartë për të goditur atë, për këtë arsye Luizi tha që nuk do ja japë kënaqësinë që të debatojë me Bledin.

 

Ai i kërkoi Tanit, të merret ai me Bledin. Vetëm në këtë mënyrë tha Luizi, mund të qëndoi më gjatë në shtëpi.Tani u shpreh se ai nuk ka pse “sulmon” dikë kot. Por, në rast se Bledi do kërkojë të debatoi me të, ai do e mbrojë veten.

 

Luizi shtoi se ai duhet të merret patjetër me Bledin, vetëm nëse qëllimi i tij është që të qëndrojë sa më gjatë në shtëpi. Luizi i tha Nitës se ai nuk do merret më fare me Bledin, pas bisedës që ata bënë mbrëmjen e kaluar.

 

Ai tha që do lëri Tanin të merret me Bledin, që edhe ai të marri vëmendje, ndërsa shtoi se e vetmja bisedë që do ketë me të do jetë vetëm një “Mirëmëngjes”.

 

Luizi i tha Nitës gjithashtu se Bledi po përpiqet të afrohet fillimisht me të, por në fakt ai është pjesë e grupit të Oltës.

 

Nita u shpreh se Bledi ka ardhur me një “plan” të qartë. Lidhur me këtë Luizi tha se ai është i zgjuar dhe shume dinak.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...