Luizi fillon t’ia nxijë jeten Bledit: Kë dy ditë që s’ke ndërruar çorapet dhe s’ke hequr rrobat

Luizi duket se i ka shpallur “luftë të ftohtë” banorit më të ri në shtëpinë e Big Brother Vip Albania, gazetarit, Bledi Mane.

 

Gjatë një diskutimi me Oltën, Luzi i ka thënë aktores së Bledi ka dy ditë që s’ka ndërruar çorapet, e as rrobat.

 

Nga ana e saj Olta përpiqet të “mbrojë” Bledin, duke thënë se mund t’i ketë të gjitha çorapet njësoj, dhe se që prej ditës që ka hyrë ai ka pasur dhimbje të forta në dhëmballë.

 

Por Luizi nuk bindet, insiston në fjalët e tij, ndërsa thotë se nëse Bledi nuk e përballon lojën, të dalë nga shtëpia.

 

Pjesë nga dialogu Luiz-Olta: Luizi: Dy ditë në shtëpi s’ka ndërruar çorapet. Nuk i ka ndërruar që ditën që ka ardhur.

 

Olta: Nuk e kam vënë re.Luizi: E kam vënë re unë. Ti e di si jam une me detajet.Olta: I dhemb shumë dhëmballa.Mos i ka njësoj.Luizi: Ka fjet me të njëjtat rroba. Thashë që si duhet imuniteti, të dali vetë.

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME