“Luiz Baba”! Reagon Getoar Selimi pasi dëgjoi këngët e tij të kënduar nga Luizi (video)

Gjatë qendrimit në “Big Brother Vip”, këngëtari Luiz Ejlli po shfaq dhe talentin e tij në muzikë, ku një pjesë e publikut e kishte harruar, për shkak se ai ishte prej disa vitesh jo aktiv.

 

Një prej këngëtarëve që Luizi i këndon shpesh këngët e tij është dhe reperi nga Kosova, Getoar Selimi, ose i njohur ndryshe me emrin e artit si “Ghetto Geasy”.

 

Ky i fundit ka reaguar përmes disa postimeve në InstaStory ku ka postuar disa pjesë ku Luizi ka kënduar këngët e tij. Në një prej tyre ai shkruan “LUIZ BABA” dhe një emoji duke qeshur, duke iu referuar grupit “Baba Stars”.

 

Luizi tashmë nuk na surprizon më me inteligjencën e tij të lartë dhe për të dalluar lojërat që bëhen në shtëpi nga lojtarët, por edhe nga vetë produksioni.

 

Si sëfundmi ka zbuluar dhe e ka thënë me zë se Bled Mane është futur vetëm për të sulmuar atë dhe se ishte në mision për atë, ndaj dhe ka 2 javë që mos të dalë shpejt.

 

Këtë gjë Luizi e ka thënë madje edhe me zë duke mos pasur frikë as produksionin, ditën e sotme Bledi kërkoj që të kishte debat me Luizin, por ai ja mbylli shumë shpejt duke i folur edhe me nerva.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...