Diola tha se ka dashuruar një 77-vjeçar, i kthehet keq “Arusha”: Çfarë do të thonë vajzat e tua? (FOTO)

Big Brother VIP Albania duket se ka përfshirë edhe botën e futbollit. Një nga reality shoë më të përfolur në vend ka nxitur komente dhe nga lojtarë apo ish futbollistë që kanë kontribuar për këtë sport në Shqipëri.

 

Së fundmi është Skerdi Bejzade i cili është mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ish sulmuesi i njohur disa skuadrave në Shqipëri ironizon Diola Dostin për deklaratën e saj, e cila tregoi se ishte dashuruar me një 77-vjeçar.

 

“Arusha” i kujton atë që kishte ndodhur me një nga banorët e këtij reality shoë, ku Diola pretendonte se ishte mërzitur për mënyrën se si fëmijët do ta përceptonin.

 

“Më duket se këtu te Big Brother hyjnë normal e dalin të luajtur mendsh. Kjo kishte hall se çfarë do të thonin gocat e veta për lojërat e Luizit. Se dashnia me plakun 100 vjeç nuk ka problem”, shkruan plot ironi në komentin e tij Bejzade.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME