Diola çudit me rrëfimin: Më thoshin ti je çmendur, kur u tregoja se u dashurova me një 77-vjeçar

Diola Dosti ka rrëfyer së fundmi një histori personale të sajën se si është dashuruar me një burrë 77-vjeçar. Gjatë një bisede me Dean, nutricistja u shpreh tek një mashkull nuk mund të dashuroj vetëm fizikun e tij.

 

“Unë këtë kam problem edhe me meshkujt, nuk mundem të dashurohem dot vetëm me fizikun. E kam shumë të rëndësishme edhe me mendje.

 

Ai ishte aq i zgjuar. Kur shikoja sytë e tij, sikur shikoja botën. Ishte online. Kur i thosha mikeshave të mia “Kam rënë në dashuri” më thonin “Ti je e çmendur, ai 77 vjeç”, tregoi Diola.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...