Bora Zemani poston këtë foto me duart te barku dhe të gjithë e urojnë se është shtatzënë (foto)

Bora Zemanin e ka kapur nostalgjia dhe ka publikuar së fundmi dy foto të realizuara në dhjetor kur prezantonte “Dancing with the stars”. Por ndjekësit kanë nisur me komente ku dyshojnë se ajo është shtatzënë.

 

Shkak është bërë poza që Bora ka marrë duke vendosur dorën në formë zemre tek barku. “Shum e buker po duart pse i ke vendosur te barku?”, e pyet një ndjekës.

 

“Eshte shtatzene”, i pergjigjet nje tjeter. “Mos je shtatzene?”, vazhdojne pyetjet. “Ishalla eshte”, komentojnë ndjekësit. “Pse me duket sikur ke nje beb te bukur te barku”, shkruan dhe një tjetër, por Bora ka vendosur të mos u përgjigjet komenteve.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...