“Ty të manipuloi Luizi”/ Debat mes banorëve për Armaldon dhe Luizin

Një bisedë që nisi me batuta, përfundoi keq mes Armaldos dhe Luizit.

Ata të dy debatuan ashpër mbrëmjen e kaluar, duke lënë pjesën tjetër të banorëve pa gjumë.

Armaldo i tha Luizit se ai ka përfituar nga konfidencat e tepërta që i ka dhënë, për këtë arsye i kërkoi atij të mos i flasë fare me gojë.

Maestro shtoi se Luizi ka përfituar nga ai, vetëm për shkak të respektit që ka për Kiarën.

Dea: Unë u mërzita vërtetë për Mastorn, ndërsa sot qeshin me këtë gjë.

Armaldo: Unë vërtetë u mërzita, u ndjeva shumë keq. Sinqerisht kam qenë shumë i mërzitur. Dy-tre raste më vinin në mend në ato momente, për këttë arsye e mora si provokim. Mënyra se si e përdor provokimin, e bën tjetrin të dalë keq. U mërzita shumë se unë jam sederli. Luizi me shpjegimin e tij, deri diku ka të tregë për mënyrën sesi e sqaron ngjarjen. Unë nuk e mbajta veten, i kërkoj ndjesë shqiptarëve për reagimet e mia.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...