Misioni i tij është të sulmojë Luizin, Bledi Mane trondit me rrëfimin e tij: Do kishe qejf të ishe në burg, për shkak të…

Mbrëmjen e djeshme gjatë spektaklit të madh të BBVIP ka patur 3 hyrje të reja.

 

Mes banorëve të rinj ka qenë dhe gazetari Bledi Mane. Duket se gazetari që në hyrje të tij ka qenë me qëllime të qarta sepse ka zgjedhur të komunikoj me një gjuhe agresive me Luizin.

 

Gjatë një bisede të zhvilluar në oborrin e shtëpisë, pas mesnate kur dhe është mbyllur spektakli Bledi ka qenë duke i treguar Maestros se është dënuar 3 herë më parë për falsifikim pasaportash.

Mes detajeve ai tregon se ka vuajtur dënimin e tij tek burgu “313” dhe se e ka ndarë qelinë me vrasës. Në një bisedë të tillë, Bledi nuk ka lenë pa përmendur edhe Luizin teksa i ka kujtuar kështu të shkuarën e tij.

 

“Unë kam qenë 3 herë në burg për pasaporta false. Tek ‘313’, e kam ndarë qelinë me vrasës. Kemi patur një brisk të vogël që qëronim fruta…

 

Ti do kishe qejf të ishe në burg por nuk do e perballoje dot.”- tha Bledi.

Luizi: Pse do kisha qejf?

Bledi: Do kishe, për shkak të CV sepse ndodh në jetë që provon disa gjëra…

Makina përfundon në përrua, zbardhet çfarë ka ndodhur me dy vajzat e reja që ishin brenda automjetit

Shpëtojnë mrekullisht dy vajza teksa mjeti i tyre është përmbysur duke përfunduar në një përrua.   Dy të reja udhëtonin me një autoveturë në drejtim të...

Olta u betua se do t’i largojë Kiarën, Luizin e zë frikë dhe i bën ofertën joshëse Kristit

Prime-n e kaluar Nita hapi Kutinë e Pandorës dhe dërgoi në nominim dy çiftet: Olta-Kiara dhe Qetsor-Kristi.Pas spektaklit, Luizi ka diskutuar me Kristin për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...