Bledi Mane: “Do jem në finale! Olta në mes, unë majtas dhe Luizi djathtas” + video

Nga një bisedë kokë më kokë me Oltën, Bledi e ka sjellë dialogun te finalja. Ai e shikon veten finalist.

 

Olta në mes, Bledi majtas dhe Luizi djathtas. Kështu e shikon finalen gazetari që hyri mbrëmjen e djeshme në BBV.

 

Ti je aktore i thotë ai Oltës, ke bërë shumë role duke dhënë dhe duke marrë nga roli, nuk është kompliment por ti je shumë dimensionale, i drejtohet ai.

 

Ti dukesh ndryshe çdo ditë jave, vazhdon ai. Po ky është super kompliment, ti po më mahnit, ia kthen Olta.

 

Bledi vazhdon i thotë se ajo është një lojtare e fortë, ai do t’ua thotë edhe gocave me zë të lartë se ato nuk janë në nivelin e Luizit dhe të Oltës.

 

Pse do ta bësh këtë, e pyet Olta. Sepse ju dua në finale, i thotë Bledi. Unë dua të jem i treti i vërteti…

 

Shkodër, zjarrëfikësja e qytetit tashmë më një mjet të ri në dispozicion

Një mjet i ri zjarrfikës për përballimin e situatave nga zjarret dhe emergjencat i është dhuruar bashkisë Shkodër për repartin zjarrfikës nga shoqata “Vuur...

“Plasa duke i thënë”, Olta s’përmbahet: Luizi i përdor vajzat, të varfrat i besojnë

Teksa bisedonte me Qetsorin, Olta mendon se Luizi i përdor vajzat, ajo u shpreh se nuk e beson aspak faktin që Luizi është emocional,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME