Bledi Mane: “Do jem në finale! Olta në mes, unë majtas dhe Luizi djathtas” + video

Nga një bisedë kokë më kokë me Oltën, Bledi e ka sjellë dialogun te finalja. Ai e shikon veten finalist.

 

Olta në mes, Bledi majtas dhe Luizi djathtas. Kështu e shikon finalen gazetari që hyri mbrëmjen e djeshme në BBV.

 

Ti je aktore i thotë ai Oltës, ke bërë shumë role duke dhënë dhe duke marrë nga roli, nuk është kompliment por ti je shumë dimensionale, i drejtohet ai.

 

Ti dukesh ndryshe çdo ditë jave, vazhdon ai. Po ky është super kompliment, ti po më mahnit, ia kthen Olta.

 

Bledi vazhdon i thotë se ajo është një lojtare e fortë, ai do t’ua thotë edhe gocave me zë të lartë se ato nuk janë në nivelin e Luizit dhe të Oltës.

 

Pse do ta bësh këtë, e pyet Olta. Sepse ju dua në finale, i thotë Bledi. Unë dua të jem i treti i vërteti…

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...