Nga gazetari kontravers e tek bukuroshja e njohur, ja 3 banorët që do futen sot në BB-VIP

Te marten do ndryshoje totalisht loja e Big Brother, ky Prime do jete shume i forte, ky produksioni do jete i detyruar te marre masa ndaj Amos, per deklaratat e tm rrshme te tij ndaj Kiares.

 

Theu rregullat e produksinit, banori lë shtëpinë e “Big Brother VIP” (Emri)
Sipas burimeve te sigurta 3 jane banoret qe do futen brenda ne Big Brother qe do trazojne jo pak ujerat e ketij show.

 

Produksioni po tenton me mish e me shpirt ti krijoje balanca te lojes, pasi Luizi eshte dukshem me lart se tjeret.

 

Kejsi Medini, vajza e Sabianit do jete e para banore qe do futet te Marten, ajo njihet per bukurine e saj, dhe loja e saj do fokusohet me mundesine e krijimit te nje lidhje, ku do tentoje te beje per vete Kristin.

 

Tan Brahimi, aktori i humorit shkodran, dikur pjese e Al Pazar, do jete i vetmi personazh qe te gjithe do e doni, ai njihet si personazh qe nxjerr vetem batuta, por jo si Luizi, humori i tij eshte i zi, dhe kombinuar me LUizin, shfaqja do jete maksimale.

 

Bledi Mane do jete personazhi tjeter, gazetari kontravers, i njohur per 1 milione ska ndale, mesa duket do hyje me mision te qarte: ‘Te mi noje imazhin e Luizit’, pasi sipas deklaratave teManes, Luizi eshte bix hozgji, dhe perdorues i kok aines, dhe kjo perballje mes tyre eshte e mezipritur, ndonese ne jemi te mendimit, qe Luizi do e haje per mengjes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...