‘Më jep Tean, ta jap Maestron në pjatë’! Luizi bën ‘pazare’ me Oltën për banorët

Nuk dihet nëse e ka seriozisht apo jo.

 

Luizi bisedon me Oltën në prani të Kristit e më pas vjen dhe Amosi.

 

Ai dëgjohet t’i thotë Oltës: E don maestron jashtë, edhe unë e dua Tean jashtë. Më jep Tean ti mua të jap maestron. Shumë e thjeshtë dhe shpëtojmë.

 

Olta: Më çmënde ti mua.

 

Kristi: Exchange

 

Luiz: Ja pyete edhe Amosin. E doni maestron jashtë? Me jepni Tean t’ua jap maestron në pjatë.

 

Kristi: Po Tean gati e ke.

 

Luiz: Jo nuk është gati. Se e zgjoi kjo nga gjumi. Duke e përkëdhel. Tani ajo nuk nominohet prej grupit se është grup. Olta: Jo se kam grup Tean unë.

 

Luiz: Ma jep Tean ti mua dhe ta jap maestron në pjatë. Dy fjalë t’i them unë atij dhe e hup ai.

 

Olta: Po jo se maestron e nxjerr edhe vetë unë.

 

Luiz: Aaaa nxirre pra!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...