Luizi në qiellin e shtatë: “Ooooo tërmeti në shtëpi! Arabana nuk e ke idenë se cilin ke futur, thërrisni edhe ushtrinë tani”

Nje tjeter banor eshte futur ne shtepine e Big Brother. Behet fjale per Tan Brahimin, aktorin e AL Pazar dhe shkodran gjithashtu si Luiz Ejli qe e ka pritur ne qiellin e shtate…

 

“Arbana, do te iki ta mar une te lutem”, ka thene Luizi teksa ka shkuar te dera qe binte zilja. Ai ka hapur dhe e ka perqafuar. “Ooooo kush me ka ardhur, termeti ne shtepi”

 

“Arbana se ke idene se cilin ke futur ne shtepi, tani po deshe fut ku te duash ketu sepse me Tanin afer skam me fr*ke nga askush ktu ne shtepi. Po deshe fut edhe ushtr*ine”

 

Tan Brahimi menjehere ka nisur me provokimet teksa i pyetur se cfare profesioni ka eshte kthyer me “Jam vip! Parazitoj…” duke qeshur me pas.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...