Kundër Luizit? Bledi Mane, banori më i ri i ‘Big Brother VIP Albania

Mbrëmjen e sotme tre banorë të rinj pritet t’i bashkohen shtëpisë së “Big Brother VIP”. Njëri prej tyre zbulohet të jetë Bledi Mane.

 

Lajmi është bërë i ditur nga burime të “VIP Magazine”.

 

Kujtojmë se Bledi është shprehur shpesh kundër Luizit, duke “e sulmuar” shpesh për jetën private e atë profesionale.

 

Ndërkohë që dy banorët e tjerë nuk dihet ende kush janë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...