VIDEO/ “Burri i Oltës do të më shantazhojë”, del REGJISTRIMI i bisedës së Zhaklin Lekatarit: Unë nuk blihem me para, i thashë…

Një audio e opinionistes së Big Brother Vip, Zhaklin Lekatari, në rrjetin social “Whatsapp”, po bën xhiron e rrjetit.

 

Në audio dëgjohet Zhaklin që tregon se është shantazhuar nga partneri i Olta Gixharit, teksa më tej shton se ai ka tentuar që ta “blejë me para”. Lidhur me gjithë këtë ngjarje Zhaku pohon se ka vendosur në dijeni edhe produksionin.

 

“Unë ia thashë produksionit sot, burri i Oltës do të më shantazhojë. Ndjehem e ofenduar që burri i Oltës mendon që mund të më blejë mua me lekë. Unë nuk jam Olta, nuk blihem, i thashë Sara Hoxhës”, dëgjohet të thotë Zhaklina në audio.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...