Pas largimit nga Big Brother, EFI gati të marrë drejtimin e këtij emisioni shumë të njohur? Ja për çfarë bëhet fjalë

Rikthimi i Bora Zemanit në “Përputhen” erdhi pas largimit të Ori Nebijajt që mori postin e deputetes në Parlamentin Shqiptar. Por mesa duket “Përputhen” do të ketë një tjetër moderatore.

 

Burime pranë Top-Channel bëjnë me dije se zëvendësuesja e saj është gati në listë, edhe ajo është brune, shumë simpatike dhe shumë më dinamike se Bora. Dhe e dini për kë e kemi fjalën?! Për Efi Dhedhes një ish konkurrente e ‘Përouthen’ dhe tashmë një prej figurave më të pëlqyera të “Big Brother Vip”.

 

Efi bie në sy për diksionin e saj por dhe për përballjet e zjarrta që mund të krijojë në show. Pas daljes nga Big Brother Vip popullariteti i saj u rrit ndjeshëm edhe në rrjetet sociale, duke i kaluar 100 mijë ndjekësit brenda një nate situatë që të kujton pak popullaritetin e një viti më parë të Bora Zemanit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...