Pas Arbanës edhe Olta nxjerr zbuluar lojën e pisët të produksionit: Ndërrojnë biletat e kthimit (Video)

Efi u eliminua nga shtëpia e “Big Brother VIP”, duke surprizuar publikun dhe një pjesë të mirë të banorëve.

 

Eleminimi i Dhedhes u komentua shumë në rrjet dhe rezultoi një lojë e pisët e produksionit. Duke nisur që nga fakti që kjo erdhi si pasojë e “pushtetit që iu dha Dea Mishel për të nominuar tre konkurrentë pasi fitoi sfidën e “inteligjencës”.

 

Për faktin që “shpërblimi” u vendos nga produksioni në momenti që Dea u shpall fituese, duke e ditur që diçka e tillë do të ndodhte.

 

Arbana i vuri kapakun gjithçkaje me një tjetër ‘gafë’ kur ishte me Efin në studio. Për çdo të eliminuar, transmetohet një klip përmbledhës me momentet kryesore të tyret në “BBV”. Ky klip nuk u transmetua për Zhaklinën dhe Kejvinën, pas eliminimi i tyre nuk ishte me nominim dhe produksioni nuk kishte përgatitur diçka.

 

Por klipi nuk u transmetua as për Efin. Arbana tha se klipi nuk ishte gati pse eliminimini Efit ishte i papritur, por harroi se Efi ishte në nominim këtë javë me Luizin dhe Xhonatanin. Kështu duke u munduar ta fshehë lojën e pistë të produksionit, ajo e konfirmoi më shumë.

 

Sikur të mos mjaftonin këto, së fundmi edhe Olta Gixhari i ka hedhur benzinë zjarrit, duke u shprehur se produksioni e ka në dorë t’i ndërrojë bileta e kthimit.

 

Ajo ka marrë si shembull dy konkurrentët e vitit të kaluar Donaldin dhe Ilirin duke shtuar se “Vëllai i Madh” i ka në dorë të gjitha.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...