Olta prish provën për Ilirin,por ai shpalli fitues Luizin

Një nga provat që vëllai i madh u ka dhënë banorëve ishte se gjëra të çuditshme do të ndodhnin në shtëpi,por ata nuk duhej të reagonin.

 

Në një moment në shtëpi futet fituesi i Big Brother Vip 1,Ilir Shaqiri dhe sapo Olta e shikon shkon ti hidhet në qafë duke e përqafuar dhe në të njëjtën kohë duke shkelur provën që mund t’ju siguronte 10.000euro në çmimin e madh.Iliri shkoi në oborr për të tymosur një cigare dhe bisedon me banorët duke i ofruar edhe Luizit një.

Ajo që na bëri përshtypje ishte një pjesë nga biseda ku Iliri tha:

 

“Kush ka hyrë i pari do dali i fundit”
Luizi:”Olta ka hyrë”
Iliri:”Ti hyre i fundit por ndoshta është anasjelltas këtë vit”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...