Olta prish provën për Ilirin,por ai shpalli fitues Luizin

Një nga provat që vëllai i madh u ka dhënë banorëve ishte se gjëra të çuditshme do të ndodhnin në shtëpi,por ata nuk duhej të reagonin.

 

Në një moment në shtëpi futet fituesi i Big Brother Vip 1,Ilir Shaqiri dhe sapo Olta e shikon shkon ti hidhet në qafë duke e përqafuar dhe në të njëjtën kohë duke shkelur provën që mund t’ju siguronte 10.000euro në çmimin e madh.Iliri shkoi në oborr për të tymosur një cigare dhe bisedon me banorët duke i ofruar edhe Luizit një.

Ajo që na bëri përshtypje ishte një pjesë nga biseda ku Iliri tha:

 

“Kush ka hyrë i pari do dali i fundit”
Luizi:”Olta ka hyrë”
Iliri:”Ti hyre i fundit por ndoshta është anasjelltas këtë vit”

Miqtë e Luizit nxjerrin blof Lori Hoxhën: Motra e tij ndërroi emrin e llogarisë, s’e po mundohen t’u marrin para

Ndryshimi i Instagramit i Luiz Ejllit duket se fsheh diçka tjetër pas, e jo nuk janë familjarët. Anaid Kaloti, sqaroi sot në një video-live...

Gruaja apo burri? Ekspertja zbulon se kush i menaxhon më mirë paratë

Arlinda Koleniço, përgjegjëse e zyrës së edukimit dhe botimeve në Bankën e Shqipërisë, tha në emisionin “Good Morning Albanians” se në Shqipëri vihet re...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME