Nuk ndalon Amosi ndaj Luizit:”Krisu tashi ti dhe ajo putana jote”

Nga mali i dajtit ku artisti Amos do merrte e do kërcënonte dhe do shantazhonte Luizin, kaluam në “Ishalla digjet dhe pishina të kishte benzinë,jo ujë”Në Prime,Amosi shet moral,pretendon nivel artistik dhe kulturor.

I thotë Oltës:”Ça të bëjmë,me këta na kanë futur”
Me siguri harron çfarë thotë vetë dhe sigurisht që produksioni nuk është aty për t’ja kujtuar por për t’ia fshehur sa më mirë.

 

Por,kush ka TikTok e njohin shumë mirë personazhin e famshëm Andrea,i cili gjithmonë sjell video dhe momente pikante,me humor dhe ironi.

Së fundmi ai ka shpërndarë një pjesë ku duket se Amosi ka debatuar me Luizin dhe kur ky i fundit largohet,Amosi thotë:”Krisu tashi ti dhe ajo putana jote”Kujtojmë që edhe pak më parë,i përplasi Nitës derën në fytyrë sepse nuk po përballonte dot mjaullimat e maces që Vëllai i madh ja futi në shtëpi dhe ai nuk duhej të reagonte.

Që edhe kjo video denigruese ndaj Kiarës që e paralelizon me një të përdalë rruge nuk do dali në Prime ne e dimë.. Ky “artisti” ka hyrë me rol antagonisti?

Ndiqni videon:

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...