Nuk ia përton, Kiara ”ia përplas” në fytyrë Oltës: Je fallco…

Janë të shumtë ndjekësit që mendojnë se Kiara Tito është akoma brenda shtëpisë së “Big Brother Vip” falë Luizit.

 

Romanca me këngëtarin e ka vendosur në qendër të vëmendjes. Moderatorja ka treguar një qetësi në shtëpi, duke mos marrë pjesë në debate të ndryshme. Mirëpo fakti që një njeri është i qetë dhe me edukatë, nuk do të thotë që nuk di të debatojë apo të flasë në situata që mendon të arsyeshme.

 

Së fundmi, Kiara “është kapur” me Oltën për Armaldon. Teksa ndodheshin në dhomën e gjumit dyshja kanë debatuar. Debati ka nisur kur Kiara ka ndërhyrë duke i kërkuar Oltës ta lërë të qetë Maestron, i cili ishte i mërzitur. Sipas moderatores sjelljet e aktores sikur po përpiqej ta qetësonte tenorin ishin të sforcuara dhe fallco.

 

“Boll pra e mërzite më keq. Qetësohu, qetësohu! Do të qetësohet ai se i thua ti,”-iu drejtua Kiara Oltës.

 

Sigurisht që Gixhari iu kthye duke i kërkuar të mos ndërhyjë në atë që ajo flet.

 

Kujtojmë që në fillim të lojës u duk sikur Olta dhe Kiara ishin shumë shoqe të mira, por nuk vonoi shumë dhe dyshja nisën të largoheshin.

 

Më saktë, Kiara u largua nga aktorja, pasi sipas saj ajo nuk e konsideronte dhe nuk e merrte parasysh kurrë atë që ajo fliste apo mendonte.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...