Lajmi i bukur: Nëna shqiptare sjell në jetë trinjakë të shëndetshëm (FOTO)

Një lajm i mirë vjen nga Materniteti “Mbretëresha Geraldinë”. Mësohet se familja Gashi nga Durrësi janë bekuar me trinjakë të shëndetshëm.

 

Lajmi i bukur është bërë me dije nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

“Gëzim i madh për familjen Bleta nga Durrësi, që gëzohen me trinjakë

 

Nëna e tyre Iva ka veçse fjalë falenderimi e mirënjohje për kujdesin e jashtëzakonshëm të stafit të Maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” për lindjen shëndosh e mirë të tre djemve.”, shkruan Manastirliu.

 

FERMENTIM, LAGJJA PLOT MBETURINA DHE PUSETA PA KAPAKË

Mospastrimi I mbeturinave por edhe depozitimi I tyre jashtë kontenierëve janë bërë pjesë e pandarë të cilat bashkëjetojnë me banorët e kësaj lagjeje. Aromat...

Policia përgënjështron lajmin e vjedhjes në shkollën ‘Ismail Qemali’/ Disa nxënës kanë…

Ne lidhje me nje informacion qe qarkulloj paraditen e sotme ne media dhe portale se Shkolla ‘Ismail Qemali’ ne Shkoder kishte rene pre e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME