Tea i hedh vaj të nxehtë Valbona Memës / Debate të ashpra në kuzhinën e BBvip2

Prova e javës e caktuar nga Vëllai i Madh për të gatuar 4 mijë petulla, është shoqëruar me zënka mes Valbonës, Luizit dhe Teas.

 

Valbona i kërkoi Teas që ta fikte për një moment sobën, pasi tigani i saj nuk po nxehej sa duhej dhe ishte mbushur plot me vaj. Por, Tea tha se ajo nuk ka pse e bën një gjë të tillë.

SHIKO VIDEON

Valbona kërkoi me mirësjellje të fliste me Diolën, duke qenë se është liderja e Teas. Tea, duke folur me revoltim, i hodhi pak vaj të nxehtë Valbonës. Por pa dashur.

SHIKO VIDEON

Pas këtij incidenti, situata u agravua më shumë. Valbona Mema e akuzoi Tean se i hodhi qëllimisht vaj të nxehtë.

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...