Ronaldo sheh filxhanin e kafes për Big Brother: Kush është llumi dhe kush e fiton spektaklin

Ronaldos iu dha një filxhan që ta lexonte, dhe tregoi se BigBrother Vip 2 e fiton Luizi. I pyetur se si e sheh Oltën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ai tha se e sheh llum. Për dyshen Amos dhe Dea Mishel, gazetari refuzoi që ta shihte filxhanin. Ndërsa në lidhje me Kiarën dhe dashurinë me Luizin, ai tha se ajo ka filluar të ndjejë.

 

“Si me shaka dhe me të qeshur, mendoj se Kiara po ndjen vërtetë për Luizin” , u shpreh Ronaldo. Gazetari Ronaldo Sharka ka rrëfyer për “S’e luan Topi” kohën më të vështirë të tij dhe se ka tentuar dy herë që të vrasë veten. Ai tha se në periudhën e pubertetit, kur edhe u bullizua më shumë, as mësuesit nuk i kishte në krah të tij.

 

“Kam qenë një nga personat që jam bullizuar që i vogël. Unë e kam kaluar pubertetin vonë dhe jam tallur që në adoleshnecë. Më vunë në mëdyshje që nëse dua të jetoj . Kam tentuar dy herë që ti jap fund jetës. As shkolla dhe mësuasit nuk i kam pasur pro. Unë nuk i kam ndarë këto gjëra me askënd”, tregoi Ronaldo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...