HOROSKOPI I DITES SE DIELE, SHENJAT GJATE KESAJ FUNDJAVE DO TE…

Dashi

 

Dita e fundit e kësaj jave favorizon të dashuruarit, ndërsa në punë është koha për të vazhduar me iniciativat më të mira. Në punë nuk ju mungon kënaqësia, por duhet të punoni pak më shumë dhe të mendoni për të ardhmen. Vlerësoni ofertat që do të vijnë.

 

Demi

Beqarët kanë nevojë për garanci dhe të dielën dikush do të jetë veçanërisht intolerant me ata që nuk duken shumë të përfshirë. Në punë duket sikur gjithçka po shkon mirë, por kjo nuk do të thotë se nuk duhet ta ruani ritmin.

 

Binjakët

Në ditët në vijim, edhe çiftet më me përvojë do të kenë nevojë për durim, veçanërisht në rast të çekuilibrave të shkaktuara nga problemet e jashtme. Në punë kërkoni më shumë stabilitet. Lajmet e mira do të vijnë nga mesi i shkurtit dhe do të rigjeni ekuilibrin.

 

Gaforrja

Në ditët në vijim, beqarët që kanë pasur përvoja të këqija në të shkuarën nuk duhet të jenë shumë të kujdesshëm ndaj takimeve të reja. Mjaft më me laps në dorë. Në punë duhet të jeni më të vëmendshëm dhe të përqendruar, jo çdo gjë po shkon në rrugën e duhur. Keni nevojë për më shumë përqendrim, veçanërisht nëse duhet të kaloni një test.

 

Luani

Takimet e reja do të jenë të favorizuara për beqarët në ditët në vijim, por krenaria nuk duhet të triumfojë, në çift veprohet duke planifikuar çdo detaj. Në punë, Jupiteri do të jetë në anën tuaj deri në mes të qershorit, lëvizni mirë.

 

Virgjëresha

Këta yje konfliktualë të fundjavës dhe javës në vijim, janë të sikletshëm për jetën në çift. Edhe pse dashuria është aty, mendja për momentin duket se është diku tjetër. Në punë duhet të keni durim dhe të rishikoni marrëveshjet. Kuptoni se si të veproni përpara se të merrni një vendim të rëndësishëm.

 

Peshorja

Situata më në fund po rikuperohet në çift, por duhet të përpiqemi të kuptojmë se çfarë ndodhi në fund të vitit të kaluar; ata që kanë kapërcyer keqkuptimet tani janë më mirë. Në punë jeni pak nervozë, por rezultatet kanë filluar të shfaqen. Ju mund të jeni të sigurt dhe të merrni një shije të mirë të fryteve të punës tuaj. Ruani qetësinë.

 

Akrepi

Ata që kanë hequr dorë nga një lidhje do të kenë mundësi të njohin njerëz të rinj në ditët në vijim; çiftet nga ana tjetër duket se kanë shumë probleme të jashtme për t’u përballur. Në punë po ekspozoni shumë veten, përpiquni të jeni të sigurt për idetë tuaja dhe për rrugën që duhet të ndiqni.

 

Shigjetari

Afërdita nuk do të jetë në kulmin e saj në ditët në vijim, por kjo nuk do të thotë se marrëdhëniet romantike duhet të përjetojnë probleme të pakapërcyeshme. Në punë jo çdo gjë ndodh menjëherë, por bëni durim. Jupiteri do të sjellë konfirmimin në maj, në pjesën e parë të muajit.

 

Bricjapi

Gjatë fundjavës do të jetë e mundur të bëni takime të veçanta nëse jeni beqarë. Sepse me Venusin e favorshëm, qielli do të hapet për mundësi të reja. Në punë, nisni të mendoni për projektet që do të nisin në maj. Ju duhet dhe mund të guxoni më shumë. Nuk do të mungojë kënaqësia nga tani deri në pranverë, edhe nëse do t’ju duhet të bëni disa sakrifica.

 

Ujori

Mes të shtunës dhe të dielës, beqarët mund të kenë disa dyshime; nëse ka diçka për të thënë në çift, duhet të qëndroni të qetë kur të flisni. Në punë Jupiteri do të jetë i favorshëm deri në mes të majit, përfitoni nga ky moment.

 

 

Peshqit

Afërdita do të ndihmojë beqarët të rikuperohen në ditët në vijim, ndërsa çiftet që kanë tensione do të mund të reagojnë dhe t’i marrin gjërat më lehtë nga fundi i javës tjetër. Një përgjigje që keni pritur do të vijë së shpejti në punë. Mund të kaloni një provim të vështirë. /noa.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...