Efi kapet keq në studio me motrën e Oltës: Femër e ligë

Efi ishte e ftuar në Fan Club mesditën e sotme, një ditë pas eliminimit të saj nga Big Brother.Duket se përballjet e saj me Oltën nuk kanë marrë fund, pasi në dalje ajo është përballur me motrën e aktores.

 

Gerta Gixhari e akuzoi Oltën se në fillim ishte kundër Luizit, por se kur e pa që loja nuk i eci, u bë palë me të. “S’kam nevojë për këshilla, e aq më pak të tuat, se e shoh si e mbron Oltën,” iu përgjigj Efi. Ndërsa e pyetur nga Megi se si e priti faktin që Olta nuk u ngrit as ta takonte.

 

“Me thënë të drejtën nuk ma ndjeu fare për atë, s’e vura re fare, vetëm kur po mbyllja derën. Po s’ma ndjeu fare, se ajo është femër e ligë,” tha Efi.

 

Efi ishte e eliminuara e radhës mbrëmjen e djeshme në Big Brother Vip pas nominimit nga Dea e cila kishte fituar provën e javës.

 

Mes Luizit, Kiarës dhe Efit, doli kjo e fundit edhe pse shihej si një lojtare e fortë.Në një postim të bërë në rrjetet sociale ku shfaqet bashkë me Ronaldon, Efi shprehet me shaka se: duhet të ishte finaliste por ndodhi një keqkuptim.

 

Ronaldo: Dhe ja ku jemi me finalisten e mbetur në tentativë. Efi: Unë duhet të isha finaliste por ashtu ndodhi një keqkuptim.

Olta: Big Brother e fiton Luizi: Do ta përndjek gjithë jetën: Fitoren e ke prej…

Olta Gixhari do ta përndjekë gjithë jetën Luiz Ejllin, siç deklaroi sonte pas daljes nga Big Brother Vip Albania 2.   Ajo u shpreh e sigurt,...

7 këshilla për të forcuar lidhjen me vjehrrën tuaj dhe ajo t`ju dojë shumë

Gjeni gjërat që keni të përbashkëta, edhe nëse është vetëm bashkëshorti juaj.   A ka ndonjë serial televiziv, ekip sportiv, libër apo aktivitet që të dy...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME