“Do ta marr…”/ Zbulohet çfarë i tha Luizi në vesh Efit pak sekonda para largimit nga shtëpia

Një nominim i papritur ka tronditur mbrëmjne e djeshme shtëpinë më të njohur të Big Brother VIP, teksa e drejta e zgjedhjes iu la Deas në dorë.

 

Ishtë ajo që vendosi se do të çonte në nominim Efin, Kiarën dhe Luizin, teksa shtëpinë e ka lënë Efi.

 

Ky largim ka sjellë reagimin e menjëhershëm të Luizin, ku gjatë spektakliti nisi ti thoshtë fjalë si: do të të zhgarravis, do të të shkatërroj etj.

 

Por ajo që sot është bërë virale në rrjet është takimi i Efit dhe Luizit dhe fjalët që ky i fundit i tha në vesh.

 

Teksa po e përqafonte për tu larguar Luizi i ka thënë Efit se do t’ja merrte hakun për këtë që i bënë.

 

“Do ta marr hakun”- dëgjohet t’i thotë Luizi Efit ndërkohë që kjo e fundit del nga shtëpia.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...