Dea shpallet non-grata! Vjen paralajmërimi i fortë, po nuk doli të martën…

Spektakli i mbrëmshëm në BBV ka qenë një nga netët që do mbahet mend gjatë në historinë e këtij formati për shkak së gjithë situatës që ndodhi. Dea Mishel që fitoi një nga lojërat gjatë javës dërgoi në nominim Luizin, Kiarën dhe Efin dhe u largua nga shëpia kjo e fundit.

 

Publiku nuk e ka pritur aspak mirë këtë veprim të Dea Mishel dhe kanë filluar të “hakm.rren” ndaj saj në forma dhe mënyra të ndryshme. Së pari duke i bërë “unfolloë” në profilin e saj në Instagram dhe së dyti kanë nsiur në shumë faqe dhe portale të bëhn tip peticionesh.

 

Në to kërkohet largimi i Dea ditën e martë, pasi përvec Kristit të gjithë banorët e mbetur në shtëpi janë në nominim dhe Dea është padyshim një nga favoritet për të dalë. Në rrjetet sociale kanë nisur fushata të forta ku kërkohet që të votohen gjithë banorët e tjerë dhe Dea te ketë sa më pak vota në mënyrë që të dalë.

Kandidati i listës së propozuar nga PS për këshill bashkiak, Mirsad Basha: Do jem urë lidhëse mes bashkisë dhe qytetarit

Mirsad Basha, nje emer jo i panjohur per qytetin e Shkodres, është kandidati listës së propozuar nga Partia Socialiste për këshillin bashkiak te qytetit.Mirsad...

Prapaskena! Situata e shëmtuar që u përball Olta Gixhari gjatë publicitetit

Bledi Mane ka ndarë prapaskenat në studio pas daljes së Olta Gixharit mbrëmjen e sotme.   Edhe pse plot emocione dhe dhembshuri, vajzat ish-banore të BBV,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Akuza e fortë! Ish-banori i “BBV”: Më thanë se çmimi i madh ishte shitur!

Finalisti i “Big Brother VIP Kosova”, Artan Thaçi ka...

Zhakut i “shkon goja lëng”: Dua të shoh s*ks në “Big Brother VIP”

Efi, Kiara, Bledi dhe Ronaldo janë katër ish-banorët më...