Çfarë ndodhi mes çiftit? Kiara lë puthjen në mes dhe i kthehet “keq” Luizit: Ta tregoj unë jashtë ty…

Një bisedë intime ka diskutuar mbrëmjen e djeshme në shtrat Kiara dhe Luizi. Teksa ishte duke e puthur Luizi, Kiara e shtyn dhe aty ka reaguar këngëtari.

 

Ai i thotë se në këto momenti i kujtohet Amosi që shpesh ka thënë që Kiara e shtynë, ndërkohë që nuk ka munguar dhe përgjigja tipike e moderators.

 

“Ta tregoj unë jashtë ty”- dëgjohet t’i thotë Kiara- Luizit.

 

Për çfarë ta ketë fjalën moderatorja?!

 

Luizi: Sa herë që më shtyn më kujtohëet Amosi që thotë, kjo e shtynë.

 

Kiara: Po të shytj se s’dua skena more jo se dua të të shtyj

 

Luizi: Po s’jam duke të bërë skena moj joo

 

Kiara: Po ta tregoj unë jashtë ty

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...