Ashpërsohen strategjitë, Olta thur plan me Maestron kundër Luizit: Hajde ta tr…

Olta mendon se debati mes Luizit dhe Armaldos ishte i vërtetë. Ajo foli me Maestron dhe i tha atij që të ngacmojnë Luizin, pasi në atë mënyrë do e “trondisi” atë.

 

Armaldo ra dakord me mendimin e Oltës dhe i tha asaj që ta ngacmojnë Luizit që t’i japin pak vëmendje. Ata shkuan në dhomën e gjumit, aty ku po qëndronte Luizi dhe nisën ta ngacmonin atë. Olta e mori Armaldon veçmas dhe i tha se duhet të mendojnë shumë shpejt diçka për të “trullosur” Luizin.

 

Ideja e saj, ishte të “godiste” Kiarën, duke qenë se është pika e dobët e Luizit, brenda në shtëpi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME