“Ai është trembur”/ Çudit Dea Michel: Luizi më ka frikë! (Video)

Duke e konsideruar veten si një “lojtare të fortë”, Dea Mishel ka deklaruar se Luizi e ka frikë. Duke diskutuar me banorët, Mishel u shpreh se Luizi i e di që nuk do të arrijë ta nxjerrë nga vetja.

 

Sipas Deas, e vetmja strategji e këngëtarit, është t’i nxjerrë njerëzit nga vetja.

 

Olta: Luizi të do të mbaruar ty.

 

Dea: Ai është trembur. Kam përshtypjen se do ta mbulojë me “po e injoroj”, por ai ka frikë nga unë. Unë jam shumë e ftohtë, ndërsa ai e humbi fare dje me mua. Ai këtë ka lojën më të fortë, që të të nxjerrë nga vetja. Fakti që nuk më nxjerr dot nga vetja e tremb shumë.

 

@bigbrothervipa22

♬ original sound – BigBrothervip

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...