Banorët informohen nga produksioni? Eni Tare reagon pas videos virale ku zbuloi se brenda ‘Big Brother Vip’ ka televizor

Disa javë më parë është bërë virale në rrjetet sociale si Eni Tare, banor i Big Brother VIP, tha se e dinte sa ishte ora, sepse kishte parë në televizor brenda Big Brother, një program të Top Channel.

 

Në atë moment, Kejvina Kthella i tërhoqi vëmendjen dhe ia bëri me shenjë të mos fliste.

 

Menjëherë nisën aludimet nga fansat, se në të vërtetë banorët brenda shtëpisë janë të informuar për ate që ndodh jasht.

 

Por si qëndron e vërteta? Eni Tare, ka folur në emisionin ‘Glamour Zone’.

 

Ai tha: ‘Në një nga televizorët brenda shtëpisë së Big Brother, për një moment pash të gjithë banorët.

 

Dhe bëra lidhjen se cili program që mund transmetohej dhe kuptova sa ishte ora. Por ka qenë një problem teknik. Ne, nuk na kanë informuar për asgjë që ka ndodhur jashtë.’

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...