Nëna e Luizit jep bekimin për dasmën e të birit, ndërsa familja e Kiarës ka reaguar më në fund

Nëna e Luizit duket se i ka dhënë bekimin të birit dhe Kiara Titos për historinë e dashurisë që e finalizuan mbrëmjen e djeshme ku u dha puthja në buzë që theu rekorde në rrjet.

 

Gjithashtu duket se puthja ka ngrohur edhe zemrat e të afërmëve të Kiara Titos të cilët kanë mbajtur gjatë gjithë kohës një qëndrim të fohtë për këtë romancë.

Mbrëmjen e djeshme, në Instagramin e Kiarës është shpërndarë momenti i puthjes dhe gjithashtu Luiz dhe Kiara më në fund ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

 

Pra nuk ka më vend për asnjë pakënaqësi për çiftin më të famshëm të momentit. Familjarët pajtohen me këtë vendim.

 

Vëllai i madh duket se ishte i vendosur të martojë Kiarën me Luizin. Të dy ata u emocionuan dhe u përlotën pas puthjes që Luizi e kërkonte prej kohësh.

 

Edhe banorët e tjerë u emocionuan dhe duartrokitën pas puthjes së parë në ‘shtëpinë e tyre’, veç Dea Mishel dhe Amos, të cilët nuk u afruan pranë momentit të veçantë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...