Tronditëse/ 25-vjeçarja var veten në tualetin e Universitetit, lë letrën e lamtumirës për familjen, ja dyshimet e policisë

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Milano të Italisë. Mediat iltaliane raportojnë se një 25-vjeçare është gjetur e vdekur në një universitet.

 

Trupi i vajzës u gjet me një shall në qafë me skajin tjetër të varur në një derë. Nuk ka detaje për vendin e krimit dhe për këtë arsye nuk dihet nëse dinamika është ajo e një akti vetëvrasës apo vrasje.

 

E reja u gjet mëngjesin e sotëm në orën 06:45 nga një kujdestare që po bënte turin e hapjes së Institutit, në një banjë pranë disa klasave. Kufoma është shfaqur e veshur dhe për momentin nuk janë vërejtur shenja dhune në trupin e saj.

 

Në vendin e ngjarjes është gjetur një shënim në të cilin e reja shprehte qëllimin e saj për të kryer vetëvrasje.

 

Shkrimi është gjetur dhe është marrë nga karabinierët. Sipas hetimeve të para mjeko-ligjore, vdekja e të resë daton shumë orë para zbulimit, me sa duket mbrëmjen e djeshme. E reja ishte me origjinë nga Amerika e Jugut dhe jetonte në Milano.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...