“Top Channel” demàskon banorin e Big Brother, ja kush e bëri pyetjen anonime për Oltën!

Një nga rubrikat më të përmendura të kësaj jave në Big Brother VIP ishte ajo e pyetjeve anonime brenda shtëpisë. Secili banor ka shkruar nga një pyetje anonime për të tjerët.

 

Pyetja më befasuese ishte ajo për Kristin, i cili u pyet nëse ka diçka më shumë se shoqëri me Oltën. Luizi (dhe jo vetëm) e theksoi me shumë pòtencë këtë pyetje, të cilën e quajti më të turpshmen.

 

Mirëpo megjithëse u tha se pyetjet do jenë anonime, “Top Channel” e nxòrri zbuluar banorin që ia ka bërë këtë pyetje Kristit për Oltën. Gjatë kohës që po diskutohej pyetja nëse ka diçka mes Kristit dhe Oltës, kamera e Top Channel po fokusonte gjithë kohën Amosin, duke treguar qartë se pas asaj pyetjeje fshihet ai. Madje regjisori i Top Channel e teproi, duke fokusuar planin kryesor vetëm tek aktori.

 

Pjesë nga diskutimi në prime:

Luiz: Olta është grua e martuar, ka një familje. Pyetja është shumë e ulët. Shumë e ulët. Po flas seroizisht. Po të drejtohem ty, a ke ndonjë dyshím për personin që ta ka bërë.

 

Kristi: Nuk kam fare interes. Ka banorë të tjerë që kanë komente për këtë?

 

Armaldo: Nuk e kuptoj, që pse Luizi po e komenton. Cili është qëllimi yt.

 

Luiz: Ore, thjesht më bëri shumë përshtýpje.

 

Olta: Nuk dua ta di kush e ka bërë. Jam e bindur që do ta gjej vetë. Do ishte më e keqe nëse do më ishte bërë mua.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...