Nuk pritej! “Po të puth unë sonte”/ Ç’ndodhi mes Kiarës dhe Luizit gjatë natës? Ai mbetet pa fjalë nga reagimi i moderatores (Video)

Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme, banorët kanë darkur të gjithë së bashku dhe më pas janë ulur për të fjetur.

 

Duket se grupi “LEK” i përbërë nga Luiz Ejlli, Efi Dhedhes dhe Kiara Tito, nuk kanë qëndruar deri vonë për të biseduar me njëri-tjetrin.

 

Kur këngëtari i njohur ishte duke u shtrirë në krevatin e tij, moderatorja ka shkuar për t’i dhënë puthjen e natës së mirë.

 

Luizi: Jo, po vij atje. Po nuk je në terezi. Qejf kam boll, por mos më thuaj dy herë se erdha, mos e vë në dyshim.

Kiara: Do shtrihem se më dhemb trupi

 

Kiara: Hajt se po të puth unë sonte

Luizi: Vi e të zgjoj unë në mëngjes, të puthi edhe kërcas me kusia

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...