Gazetarja e njohur “turpëron” Diolën e BBV: Nuk mund të sakrifikohen fëmijët për këtë gjë

“Big Brother VIP” është tema më e diskutuat në ditët e fundit në Shqipëri, që po gjen hapsirë me debate në të gjitha ekranet shqiptare.

Në emisionin “Ditë e Re”, supriza e fëmijëve për Diola Dostin ka ngjallur diskutime mes moderatoes Ariola Shehu dhe gazetares Lili Saraçi, ku kjo e fundit nuk ka kursyer as kritikat për sjelljen e Diolës si nënë.

 

Lili Saraçi: Mua nuk më del inati me Diola Dostin, si mund të lëri tre vajzat jashtë e të qëndojë në Big Brother.Arjola: Që ta kuptojë edhe publiku, Lili është mami I tre gocave, dhe njërën e ka në moshën e vajzës së vogël të Diola Dostit

 

Arjola: Sa qave ti Lili nga 1 deri në 10? Lili Saraçi: Qava, qava, por jo për Diolën, por për vajzën e vogël që qane kur po e përqafonte dhe thash, po kjo ku po e lë dhe ku do shkojë, çfarë po kërkon më.

 

Arjola: E dhimbshmë edhe kur iku Diola nga dhoma dhe ajo vajza vazhdonte të qante. Lili Saraçi: Kjo ishte e vetmja arsye dhe realisht nuk arrij ta kuptoj, çfarë do i marri Ajo atij lloj formati, kur i ka lënë të treja jashtë.

 

Arjola: Po nuk i dihet, unë nuk do ta gjykoja fare, ndoshta ishte moment i vështirë që u nda, por nuk do ta gjykoja. Lili Saraçi: As unë nuk po e gjykojë për jetë e saj, apo martesën me ish-bashkëshortin, por për momentin aty…u fute e provove ndëjte një muaj apo sa ndejte dhe ik tani te kalamajt, vajza jote spo të shqitej!

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...