“Gafa” e Oltës, kërkesa e çuditshme që i bëri Arbanës: Merru pak me burrin tim, ta kam…

Nata “prime” e së martës në Big Brother ishte e mbushur plot debate, të qeshura dhe emocione të forta. Një ndër suprizat e veçanta që iu bë Olta Gixharit ishte videomesazhi i djalit të saj i cili e emocionoi shumë aktoren.

 

Moderatorja Arbana Osmani i tregoi Oltës se video ishte realizuar jashtë ambienteve të shtëpisë së Big Brother Vip, pasi djali i saj kishte ardhur nga Spanja dhe ndodhet në Tiranë.

 

Fakti që vogëlushi i saj ndodhet këtu, bëri që Olta nga kurioziteti i madh të pyeste moderatoren se nëse me djalin ishte dhe bashkëshorti i saj, apo ky i fundit ndodhej në Spanjë.

 

Kjo pyetje e aktores e vendosi jo pak në siklet Arbanën e cila në ato momente nuk dinte se çfarë përgjigje ti jepte.

Pjesë nga biseda:

 

Olta:Një falenderim shkon për vjehrrën time që kujdeset në mënyrë të palodhur për djalin tim. Edhe për mamin tim që jam e bindur që është pranë djalit tim në këto momente. Ju puth të dyjave hsumë dhe nuk e di çfarë do kisha bërë pa ju të dyja.

Pyetja tjetër tani, burri im është vetëm në Spanjë?

 

Arbana: A tani kërkon shumë nga jeta.

Olta: Epo merru pak, ku, si, kë

Arbana: Të merrem unë?

 

Olta: Të merresh, të kam dhënë lejën

Arbana: Je në terezi moj?

Olta: Ta pyesni moj ku shkon ku rri

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...