Arbana Osmani e ftuar “në dasmën” e Kiarës dhe Luizit? Ja fotoja që ngriti dyshimet

Banorët u bënë gati për dasmën e Luizit me Kiarën, ndërkohë Arbana poston një fotografi me të cilën shton shumë pikëpyetje. Arbana e veshur me një fustan të zi shumë elegant, a thua se ka shkuar në dasmën e Luizit dhe Kiarës.

 

 

Vëllai i Madh u kishte dhënë detyrë banorëve të organizonin një dasmë brenda shtëpisë dhe çifti ishin pikërisht Luizi dhe Kiara ndërkohë që banorët do të luanin rolin e familjarëve të tyre.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...