Vajzat e Big-ut u zbërthyen! I nxjerrin të palarat njëra-tjetrës: “Kush flet pikërisht ti moj Olta…”

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, njëkohësisht edhe shoqja e ngushtë e Efit, ka reaguar ndaj aktores Olta Gixhari.

 

Kjo e fundit, ditën e djeshme, tha se do të tregojë gjërat që di për jetën jashtë “Big Brother”, për Efin dhe Kiarën.

 

Mikela ka vendosur ta bëjë reagimin e saj në rrjetet sociale, duke publikuar postimin e “Iconstyle.al”, krahas së cilit shkruan se i vjen keq por edhe mirë që Olta po mbahet në “BBV.”

 

Kjo për faktin se sipas Mikelës, aktorja po tregon fytyrën e saj të vërtetë. Ish-banoraj e përmbyll shkrimin e saj, duke pyetur se çfarë do të bëjë Olta me “As-et” që kanë njerëzit për të.

 

“Kush flet pikërisht ti moj Olta. Një femër pa karakter, mαnipuluese, mαshtruese, një femër e ulët. Më vjen keq që po të mbajnë në atë shtëpi, por njëkohësisht më vjen dhe mirë që po nxjerr fytyrën tënde të vërtetë.

 

Nëse mendon se po prek vajzat e shtëpisë në moral, e ke shumë gabim, kur balta vjen nga llumi nuk të bën pis. Kurioze jam çfarë do bësh me “As-at” nën mëngë që kanë njerëzit për ty”– shkruan Mikela.

 

Çfarë deklaroi Olta? “Do i nxjerr të gjitha gjërat që di për Kiarën. Tirana është e vogël. Kam arsenal, di gjëra plot. Do i rreshtoj të gjitha për Kiarën, e di sa shumë di? Avash-avash”. Ndërsa për Efin u shpreh: “Edhe asaj tjetrës Efit i kam gjëra, që ajo nuk e ka idenë që unë i di. Atë po të dua, me një fjali e nxjerr jashtë.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...