U pa edhe kjo/ Emigranti vizaton Luizin në krahahor: Do e kem përgjithmonë

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli është shndërruar në një fenomen. Ai po merr një përkrahje të madhe në të gjitha trojet shqiptare, duke i kushtuar këngë, vargje e së fundmi edhe ta tuazh.

 

Nderkohe Astrologia e njohur Meri Shehu ka bërë parashikimin e muajit për të gjitha shenjat e horoskopit teka në vija të përgjithshme të përgjithshme ky është një muaj i mirë astrologjik.

 

Në parashikim e saj mbizotronte mbi te gjitha ekonomia e mire dhe dashuria. Meqë jemi në maninë e Big Brother VIP, kemi zgjedhur të marrim veç dy shenja, gaforren dhe bricjapin.

 

Në këtë sens, një gaforre si Luizi do të kenë një stimul të mirë ekonomik por edhe ero tik. Sipas Meri Shehut Gaforret do të gjejnë lekë kudo që fusin dorën.

 

Gaforrja – Afërdita në shenjën e Peshqve deri në datën 20 i jep fat Gaforreve të udhëtojnë, të kontaktojnë, të ikin larg të gjejnë para, të kenë një stimul të mirë dhe erotik. Më në fund do ta shohin veten e tyre sublime dhe mirë, mund të gjejnë lekë kudo që ta fusin dorën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...