Shqiptarja përlot me rrëfimin/ Burri më ka nxjerrë të fle pa rroba në rrugë, doja të hidhesha nga ura në Greqi

Në puntatën emsionit “Shqipëria Live” u trajtua historia e një 39-vjeçareje të quajtur Elvina Gjoka, e cila kishte përjetuar një dh unë çnjerëzore nga bashkëshorti dhe familjarët e tij.

 

Në moshën 17 vje.çare ajo ishte martuar me shkuesi me një emigrant në Greqi. Ata ishin zhven.dosur për të jetuar atje, ku ishin bërë dhe me një djalë.

 

Elvina tregoi se bashk.ëshorti dhe fa.milja e tij e kishin dhu nu ar prej vi.tesh, jo vetëm atë, por dhe djalin. Ajo tha se kishte raste kur i shoqi e nxirrte për të fjetur jashtë, madje l ak uriq.

 

“Momentet më të kqija kanë qenë kur unë disa herë kam dashur të hidhem te urat në Greqi”.

FERMENTIM, LAGJJA PLOT MBETURINA DHE PUSETA PA KAPAKË

Mospastrimi I mbeturinave por edhe depozitimi I tyre jashtë kontenierëve janë bërë pjesë e pandarë të cilat bashkëjetojnë me banorët e kësaj lagjeje. Aromat...

Policia përgënjështron lajmin e vjedhjes në shkollën ‘Ismail Qemali’/ Disa nxënës kanë…

Ne lidhje me nje informacion qe qarkulloj paraditen e sotme ne media dhe portale se Shkolla ‘Ismail Qemali’ ne Shkoder kishte rene pre e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...