Shqiptarja përlot me rrëfimin/ Burri më ka nxjerrë të fle pa rroba në rrugë, doja të hidhesha nga ura në Greqi

Në puntatën emsionit “Shqipëria Live” u trajtua historia e një 39-vjeçareje të quajtur Elvina Gjoka, e cila kishte përjetuar një dh unë çnjerëzore nga bashkëshorti dhe familjarët e tij.

 

Në moshën 17 vje.çare ajo ishte martuar me shkuesi me një emigrant në Greqi. Ata ishin zhven.dosur për të jetuar atje, ku ishin bërë dhe me një djalë.

 

Elvina tregoi se bashk.ëshorti dhe fa.milja e tij e kishin dhu nu ar prej vi.tesh, jo vetëm atë, por dhe djalin. Ajo tha se kishte raste kur i shoqi e nxirrte për të fjetur jashtë, madje l ak uriq.

 

“Momentet më të kqija kanë qenë kur unë disa herë kam dashur të hidhem te urat në Greqi”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...