Olta do të nxjerrë Luizin për thyerje kontrate, ajo insiston se i ka prekur… video

Oltës nuk i del ‘e keqja’ me Luizin. Ata të dy u përplαsën αshpër gjatë ditës së sotme, ku përdorën dhe fjalë të ulëta.

 

Duke folur me Kristin, Olta i tha atij që do hαkmerret ndaj Luizit. Kristi e këshilloi Oltën që të mos bjerë në nivelin e tij, sepse në atë mënyrë do të prishë imazhin që ka.

 

Por, Olta tha se nuk mund të rrijë pa reaguar kur dikush i përmend moralin dhe se reagimi nuk do e dëmtojë imazhin e saj, për aq kohë sa publiku e kupton situatën.

 

Duke folur me kode, Kristi i tha Oltës se narkσman-ët, mund të bëjnë çdo gjë. Nuk është e qartë nëse me këtë fjalë iu drejtua Luizit.

 

Olta flet për moral por morali nuk hyn aspak në batutat që shkembeu me Luizin. Ai i tha: “shoqet si puna jote i bëj çdo mëngjes”, duke nënkuptuar jashtëqitjen. Çfarë lidhje ka morali me këtë?

 

Edhe më herët ajo iu drejtua produksioni disa herë “kush e mban këtë këtu brenda”. Ajo ka kujtuar edhe kontratën: “do bëj namin nesër, të nxjerrin kontratën ku thuhet që nuk ka të drejtë të denigrojë njeri”. Gjatë debatit me Luizin përpiqej ta kapte në batuta dhe thoshte që duhet të dalësh urgjent me këtë që the.

 

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo mbrëmje ishte falë Kiarës, e cila kishte kërkuar t’i bënte një surprizë Luizit.   Çifti pati mundësinë...

E gjeni dot kush është bukuroshja në foto? Sot njihet një si nga ish-banoret më të forta të Big Brother VIP Albania2

Ish-banorja e “Big Brother VIP2”, Tea Trifoni ka festuar së fundmi 24-vjetorin e lindjes. Teksa ka marrë urime të shumta nga miqtë, të afërmit,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...