Menjëherë pas sherrit me Oltën, produksioni i bën të papriturën Luizit, tërbohen fansat

Çuditërisht sot produksioni vendosi që banorët të dëgjojnë muzikë me zë të lartë më të gjithë shtëpinë e “Big Brother”, ku një pjesë e këngëve ishin pikërisht të Butrintit. Nga ana tjetër, Olta Gixhari ishte gjithmonë aty për t’i lëshuar një koment ose provokim Luizit që të reagojë.

 

Në shtëpinë e “Big Brother” nisi muzika me zë të lartë në të gjithë shtëpi dhe u hap pikërisht me këngën e Butrint Imerit. Në momentin kur në sfond ishte kënga e Butrintit, kamera ndjeku kudo Luizin për një reagim, por ai qëndori i heshtur dhe nuk komentoi asgjë.

 

 

Më pas ishte Olta ajo që i tha Luizit se “kjo këngë është për gruan e tij”. Aktorja më pas vijoi duke thënë: “E di sa shumë di unë o Luiz, e di sa “As-e” kam nën mëngë për gruan tënde?”

 

Nga ana tjetër kënga e titulluar “Lule e Dashnisë” u dëgjua edhe nga Kiara, e cila fillimisht nuk bëri reagim. E pyetur nga Efi nëse kënga i jep bezdi, Kiara u përgjigj vetëm “jo, jo”

 

Kur Luizi shkoi në dhomën ku ishte edhe Kiara, kjo e fundit e pyeti: “Pse nuk flet ti, ke ndonjë lojë?” Përgjgja e Luizit ishte: “Duro, do e marrësh vesh për pak dhe do të mahniteni”.

 

Ndërkohë duket se produksioni është i vendosur të luajë të gjithë repertorin e Butrinit në shtëpi. Kënga “Dale Dale”, e përmendur më herët nga Kiara, u vendos me zë të lartë në shtëpi. Moderatorja nisi të këndojë e të kërcejë, së bashku me banorët e tjerë, mes tyre edhe Luizi.

 

Një tjetër gjë që tregon se “playlist-a” është përzgjedhur posaçërisht për Luizin, është një tjetër moment kur luhet një këngë me titull “Kokaina”. Olta nxitoi të përshëndesë Luizin me këtë këngë, pasi më herët e ak zoi se ishte përdorues i substancave na kotike.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...